Jakie mleko modyfikowane wybrać – poznaj wskazówki

Jakie mleko modyfikowane wybrać – poznaj wskazówki

Naturalny pokarm mamy jest najlepszy dla niemowlęcia, ponieważ zawiera wszystko, co potrzebne do rozwoju. Jednak nie każda kobieta może karmić piersią, wpływ na to ma wiele czynników. Zastanawiasz się, jak zapewnić dziecku wszystko to, co najlepsze? Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz podać naturalnego pokarmu, po konsultacji z doradcą laktacyjnym lub pediatrą, możesz sięgnąć po mleko modyfikowane.

czytaj dalej
Herbata rooibos – napar pełen zdrowia

Herbata rooibos – napar pełen zdrowia

W dobie walki ze wszechobecnym zanieczyszczeniem powietrza, które jest jedną z głównych przyczyn stresu oksydacyjnego powodującego nadmierną produkcję wolnych rodników, coraz częściej sięgamy po tak zwaną żywność funkcjonalną. Dzięki zawartości antyoksydantów pomaga ona naszemu ciału zwalczać nadmiar wolnych rodników, które stanowią przyczynę schorzeń.

czytaj dalej
Kompletujemy wyprawkę

Kompletujemy wyprawkę

Dwie kreski! Gratulacje! Czy to oznacza, że już powinnaś kupować wszystko dla malucha? Jeszcze nie ma takiej potrzeby. Myślę, że najlepszy czas to II/III trymestr. Moja mama zawsze mówiła „nie kupuj przed porodem”, „łóżeczka nie składaj przed narodzinami”, „zdążysz kupić”. W tej chwili podchodzi się jednak inaczej, kobiety świadomie wybierają sprzęty, akcesoria i ubranka dla dziecka.

czytaj dalej