TAK DZIAŁA NATURA

W NenaBaby nie uznajemy kompromisów. Składniki naszych produktów sprowadzamy wyłącznie z terenów Unii Europejskiej, współpracując z najbardziej zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu możemy być pewni, że tworzymy mleko wysokiej jakości – najlepsze dla Twojego Maluszka.

Troska o brzuszek maluszka

To co liczy się dla nas najbardziej to zdrowie i bezpieczeństwo niemowląt. Dlatego szczególną wagę przykładamy do jakości produkowanego przez nas mleka. Jego składniki zostały skomponowane tak, aby w pełni odpowiadały potrzebom dziecka.

Wiemy że to, co spożywa Twój maluszek ma ogromny wpływ na jego zdrowie, samopoczucie i rozwój. Chcemy zapewnić Cię, że wybierając produkty NenaBaby, dokonałeś najlepszego wyboru dla swojego dziecka.

Bezpieczeństwo i jakość

Nasze produkty spełniają najbardziej restrykcyjne normy żywności dla dzieci. Produkcja mleka kontrolowana jest na wielu etapach wytwarzania, by zapewnić najwyższy możliwy poziom ochrony naszego małego konsumenta.

Światowej klasy zakład produkcyjny, w którym wytwarzane jest nasze mleko dla niemowląt i małych dzieci mieści się w środkowej Polsce i wyposażony jest w najnowocześniejsze linie produkcyjne w Europie. Ponad 9000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnych w standardzie farmaceutycznym pozwala na utrzymanie najwyższego możliwego standardu jakości i bezpieczeństwa.

Dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologii kontroli jakości oraz analizy ilościowej możliwe jest gromadzenie oraz przetwarzanie dużej ilości szczegółowych danych dotyczących przebiegu produkcji. Zapewnia to wielopoziomową kontrolę i bezpieczeństwo naszych produktów. Kontrole odbywają się również w kilku przyzakładowych laboratoriach, w których wszystkie surowce oraz półprodukty są poddawane szczegółowym badaniom i analizie jeszcze zanim dopuszczone zostaną do wykorzystania podczas produkcji.

Regularne audyty naszego zakładu produkcyjnego zapewniają, że spełnia on normy ISO22000:2005, HACCP oraz GMP, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami. Ponadto, proces produkcyjny oraz zgodność działalności z przepisami obowiązującymi w Polsce i na terenie Unii Europejskiej są w sposób ciągły monitorowane przez niezależną inspekcję sanitarną oraz służby weterynaryjne. Powiatowy Inspektorat Sanitarny oraz Powiatowy Inspektorat Weterynaryjny przeprowadzają kontrole na terenie zakładu produkcyjnego, a także gromadzą i badają próbki zarówno surowców jak i produktów gotowych.

Rozwój i nauka

Nasze laboratoria zajmują się nie tylko badaniem jakości. Wykwalifikowani specjaliści każdego dnia prowadzą badania i analizy w ramach projektów badawczo-rozwojowych.

Zależy nam także na rozwoju nowych produktów i ulepszaniu tych już sprawdzonych aby spełniać zachcianki nawet najbardziej wyrafinowanych, młodych konsumentów naszego mleka dla niemowląt i małych dzieci.

NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE

O jakość naszych produktów dbają przede wszystkim ludzie – wysoko wykwalifikowani, doświadczeni i zaangażowani pracownicy. To oni, wkładając serce w swoją pracę sprawiają, że NenaBaby projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje żywność dla niemowląt, która może być spożywana już od pierwszych dni życia.